• info@isdunyasirehberi.net
  • 0537 341 2520

ARAMA SONUÇLARI

Ece Boya Kimya San. ve Tic. A.Ş. Kocaeli

Ece Boya Kimya San. ve Tic. A.Ş. Kocaeli

Deneyimli ve dinamik uzman kadrosu, modern üretim tesisi, güvenilir teknolojisi ve insan odaklı yaklaşımı ile bilimsel çalışmanın önemine inanan Ece Boya Kimya, ileri teknolojilerin kullanıldığı Ar-Ge Merkezi ile müşterilerine güvenilir, kaliteli, çevreci ve teknolojik ürünler sunmaktadır.

Osman Yıldız Orman Ürünleri A.Ş. Kocaeli

Osman Yıldız Orman Ürünleri A.Ş. Kocaeli

Modern, Şık ve Dayanıklı ürünlerle ev ve iş yerlerinizi daha yaşanılır kılmayı kendimize görev olarak alıyor, bu uğurda yolculuğumuzu hep bir adım daha ileriye taşıyoruz.

Grup Ağaç İth. İhr. San. A.Ş. Kocaeli

Grup Ağaç İth. İhr. San. A.Ş. Kocaeli

Ağaç mamulleri ve orman ürünleri sektörünün öncü ve lider markası Grup Ağaç olarak; çeyrek yüzyılı bulan tecrübemiz, sektörün tüm ihtiyaçlarına alternatifli seçeneklerle cevap verebilen geniş ürün gamımız, yüksek ürün stoklarımız ve çözüm odaklı esnek yönetim anlayışımızla ulusal ve uluslararası müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Yıldız Sunta MDF A.Ş. Kocaeli

Yıldız Sunta MDF A.Ş. Kocaeli

Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti ve ödün vermediği kalitesiyle tüm ilişkilerinde dürüstlüğü ilke edinerek hizmet vermektedir..

Prefabrik Yapı A.Ş. Kocaeli

Prefabrik Yapı A.Ş. Kocaeli

Satış, pazarlama, üretim ve Ar-Ge bölümlerinde çalışan mühendis ve mimarlardan oluşan uzman kadrosuyla tüm teknik hesaplamaları ve tasarımları kendi bünyesinde gerçekleştiren Prefabrik Yapı A.Ş., yüksek teknolojili üretimin yanı sıra, planlama, tasarım, yükleme, lojistik, montaj, demontaj, bina içi tesisat, boya ve satış sonrası hizmetleri ve müşteri odaklı yaklaşımıyla Türkiye’de ve uluslararası platformlarda hizmet sunmaya devam etmektedir.