• info@isdunyasirehberi.net
  • 0537 341 2520

ARAMA SONUÇLARI

Payas OSB

Payas OSB

Payas Organize Sanayi Bölgesi 53 hektarlık alan üzerine kurulmuş olup toplam 36 adet sanayi parseli bulunmaktadır. Bölgemiz dahilde bulunan Sanayi kuruluşlarının %98 oranında ağırlıklı imalat sektör guruplarından Demir ve Demir mamullerinin üretimi bulunmaktadır. Hatay-Payas Organize Sanayi Bölgesi’nin İskenderun Demir ve Çelik fabrikalarına 1 Km, TEM Otoyolu ve E–5 Karayoluna 0 Km, T.C.D.D. yollarına 3 Km, […]

Kendirliler Haddecilik San. ve Tic. A.Ş. Payas

Kendirliler Haddecilik San. ve Tic. A.Ş. Payas

Üretim, finans, pazarlama ve satın alma konularında bilgili, deneyimli ve uzman kadrosu ile tüm alanlarda kurumsallaşarak, geleceğe dönük var olmanın ve büyümenin en önemli temel taşlarını oluşturma hedefinden şaşmayan Kendirliler, yenilikçi uygulamalara odaklanarak tüm paydaşlarına katma değer katma ilkesinde hizmetlerine devam etmektedir.

Şerifler Makine ve Servis Tic. Ltd. Şti. Payas

Şerifler Makine ve Servis Tic. Ltd. Şti. Payas

ŞERİFLER MAKİNE olarak biz FORSEN VE SENNEBOGEN yetkili servisliği, Elleçleme makineleri imalatı, İş makineleri yedek parça tedarik ve montajı, Hidrolik ve Pnömatik Sistem ekipmanlarının tedarik ve servis hizmetini vermekteyiz. Kendi bünyemizde Döner Başlıklı Hurda Polip, Hidrolik Dönerli Koça, 2 Ağızlı Kapma, Özel Makine imalatı, bakım ve onarımı; iş makineleri için Jeneratör Ve Trafo Montajı, Dizelden […]

İlhanlar Demir Çelik ve Metal San. Tic. A.Ş. Payas

İlhanlar Demir Çelik ve Metal San. Tic. A.Ş. Payas

Birinci önceliğimiz ve hedefimiz; sektörde sahip olduğumuz deneyimlerimizi iş ortaklarımızla karşılıklı paylaşarak en doğru ve faydalı ilişkileri kurmaktır.

İlhan Demir Çelik ve Boru Profil Endüstrisi A.Ş. Payas

İlhan Demir Çelik ve Boru Profil Endüstrisi A.Ş. Payas

İlhan Demir Çelik ve Boru Profil Endüstrisi A.Ş. olarak müşterilerimizin beklentilerini en üst seviyede belirleyip, en azamayetle karşılıyacak bir yapı oluşturma çabasındayız..

Ovalı Demir Çelik A.Ş. Payas

Ovalı Demir Çelik A.Ş. Payas

Ovalı Demir Çelik A.Ş. faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde lider firma olarak hizmet etme amacıyla ilerlerken; güvenilirliğini, değerlerini ve prensiplerini koruyarak sektöründe hizmet vermektedir..

ÖDÇ Metal Demir Çelik

ÖDÇ Metal Demir Çelik

ÖDÇ Metal Demir Çelik, demir-çelik sektöründe yıllara dayanan bilgi birikimi ve tecrübesinden güç alarak Hatay’da faaliyete başlamıştır. Temel faaliyet konusu, nervürlü inşaat demiri toptan satışıdır. Bunun yanı sıra çelik hasır, kangal demiri, profil, köşebent ve kutu profile gibi çeşitleri müşterilerinin ihtiyaçlarına sunmaktadır.