• info@isdunyasirehberi.net
  • 0537 341 2520

ARAMA SONUÇLARI

Payas OSB

Payas OSB

Payas Organize Sanayi Bölgesi 53 hektarlık alan üzerine kurulmuş olup toplam 36 adet sanayi parseli bulunmaktadır. Bölgemiz dahilde bulunan Sanayi kuruluşlarının %98 oranında ağırlıklı imalat sektör guruplarından Demir ve Demir mamullerinin üretimi bulunmaktadır. Hatay-Payas Organize Sanayi Bölgesi’nin İskenderun Demir ve Çelik fabrikalarına 1 Km, TEM Otoyolu ve E–5 Karayoluna 0 Km, T.C.D.D. yollarına 3 Km, […]

Koç Metalurji A.Ş. Payas

Koç Metalurji A.Ş. Payas

Koç Metalurji A.Ş., finansal ve finansal olmayan bilgilerinin hissedarlarına, çalışanlarına, müşterilerine, ülke içindeki ve uluslararası iş ortaklarına, tedarikçilerine, kamuya açık şirketlerinin mevcut ve potansiyel yatırımcılarına ve genel kamuoyuna açıklanmasına büyük önem vermektedir.

İlhanlar Demir Çelik ve Metal San. Tic. A.Ş. Payas

İlhanlar Demir Çelik ve Metal San. Tic. A.Ş. Payas

Birinci önceliğimiz ve hedefimiz; sektörde sahip olduğumuz deneyimlerimizi iş ortaklarımızla karşılıklı paylaşarak en doğru ve faydalı ilişkileri kurmaktır.

Ovalı Demir Çelik A.Ş. Payas

Ovalı Demir Çelik A.Ş. Payas

Ovalı Demir Çelik A.Ş. faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde lider firma olarak hizmet etme amacıyla ilerlerken; güvenilirliğini, değerlerini ve prensiplerini koruyarak sektöründe hizmet vermektedir..