• info@isdunyasirehberi.net
  • 0537 341 2520

ARAMA SONUÇLARI

Polaron Boya Kimya San. ve Tic. A.Ş. Kocaeli

Polaron Boya Kimya San. ve Tic. A.Ş. Kocaeli

Polaron, kalite, insan sağlığı ve çevre konusundaki titizliğinden vazgeçmeden boya üretim teknolojileri anlamında da en ileri düzeye ulaşmayı hedeflemektedir..

Betek Boya ve Kimya Sanayi A.Ş. Kocaeli

Betek Boya ve Kimya Sanayi A.Ş. Kocaeli

En güncel üretim teknolojilerini kullanarak, tüketici taleplerini yönlendiren, boya sektöründe çığır açan ürünlerle “kaliteli üretim yapan, öncü ve yenilikçi marka” kimliği kazanan Betek, çok kısa bir sürede ve sanayide örnek gösterilen biçimde- boya sektörünün en güçlü firması olmuş, 2001 itibariyle boya sektöründe pazar liderliğine yükselmiştir. Betek, sektördeki lider pozisyona ulaşırken marka yatırımının da önemine inanarak […]

Ece Boya Kimya San. ve Tic. A.Ş. Kocaeli

Ece Boya Kimya San. ve Tic. A.Ş. Kocaeli

Deneyimli ve dinamik uzman kadrosu, modern üretim tesisi, güvenilir teknolojisi ve insan odaklı yaklaşımı ile bilimsel çalışmanın önemine inanan Ece Boya Kimya, ileri teknolojilerin kullanıldığı Ar-Ge Merkezi ile müşterilerine güvenilir, kaliteli, çevreci ve teknolojik ürünler sunmaktadır.

Grup Ağaç İth. İhr. San. A.Ş. Kocaeli

Grup Ağaç İth. İhr. San. A.Ş. Kocaeli

Ağaç mamulleri ve orman ürünleri sektörünün öncü ve lider markası Grup Ağaç olarak; çeyrek yüzyılı bulan tecrübemiz, sektörün tüm ihtiyaçlarına alternatifli seçeneklerle cevap verebilen geniş ürün gamımız, yüksek ürün stoklarımız ve çözüm odaklı esnek yönetim anlayışımızla ulusal ve uluslararası müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Yıldız Sunta MDF A.Ş. Kocaeli

Yıldız Sunta MDF A.Ş. Kocaeli

Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti ve ödün vermediği kalitesiyle tüm ilişkilerinde dürüstlüğü ilke edinerek hizmet vermektedir..

Prefabrik Yapı A.Ş. Kocaeli

Prefabrik Yapı A.Ş. Kocaeli

Satış, pazarlama, üretim ve Ar-Ge bölümlerinde çalışan mühendis ve mimarlardan oluşan uzman kadrosuyla tüm teknik hesaplamaları ve tasarımları kendi bünyesinde gerçekleştiren Prefabrik Yapı A.Ş., yüksek teknolojili üretimin yanı sıra, planlama, tasarım, yükleme, lojistik, montaj, demontaj, bina içi tesisat, boya ve satış sonrası hizmetleri ve müşteri odaklı yaklaşımıyla Türkiye’de ve uluslararası platformlarda hizmet sunmaya devam etmektedir.

Asil Çelik San. ve Tic. A.Ş. Kocaeli

Asil Çelik San. ve Tic. A.Ş. Kocaeli

Asil Çelik, başta otomotiv ve otomotiv yan sanayi olmak üzere, makina imalat sanayi ve enerji sektörü için ihtiyaç duyulan alaşımlı, alaşımsız ve yüksek alaşımlı, sıcak haddelenmiş, her türlü tamamlama işlemleri yapılmış ve ısıl işlem görmüş, yuvarlak, kare, altı köşe, lama, platina ve bazı özel kesitli vasıflı çelik üreten bir kuruluştur.