• info@isdunyasirehberi.net
  • 0537 341 2520

ARAMA SONUÇLARI

Tuzla OSB

Tuzla OSB

Bölgemiz Eski Ankara-İstanbul karayoluna cepheli, Sabiha Gökçen havalimanına 10 Km mesafede, en yakın Pendik limanı 21 Km ve Dilovası limanına 25 km mesafede, E 80 İstanbul-Ankara Otobanına 3 Km, 3. Köprü Bağlantı Yoluna komşu, yeni yapılmakta olan İstanbul-Ankara Hızlı Tren ve Yük Treni güzergâhının yanında yer almaktadır. Sınır komşuları Anadolu ISUZU, HONDA, NİSSAN olup Tuzla […]

Beylikdüzü OSB

Beylikdüzü OSB

Beylikdüzü Organize Sanayi Bölgesi (OSB), Aydın’daki diğer sanayi bölgelerinden farklı ve benzersiz bir alt yapıya sahiptir. Endüstriyel üretimde çevre duyarlılığına büyük önem veren bir vizyonla hareket eden Beylikdüzü OSB, çevreye zarar vermeden sürdürülebilir üretimi desteklemektedir.

Dudullu OSB

Dudullu OSB

İstanbul Dudullu OSB, üretimin merkezi konumundaki bir sanayi bölgesi olmasının yanı sıra, birbirinden farklı deneyimlere ev sahipliği yapan bir ‘yaşam alanı’ olma özelliği taşımaktadır. ‘Yeşili koruma’ prensibiyle oluşturulan binlerce ağaçla çevrili atmosferi, iş hayatının yoğun temposunda ‘nefes alan’ bir çalışma atmosferi sağlamaktadır.

Eva Boya ve Kimya Maddeleri San. ve Tic A.Ş. İstanbul

Eva Boya ve Kimya Maddeleri San. ve Tic A.Ş. İstanbul

Adı, kurucu ortaklarının adlarının baş harflerinden oluşan EVA, (Enis-Vecihi-Ali) mesleki birikimi ve bilgisini %100 Türk eknolojisiyle harmanlayarak demir oksit üretimine 2009 yılı sonuna kadar aynı yerdeki fabrikasında devam etti. 2010 yılından itibaren ise demir oksit üretimini Almanya Lanxess fabrikalarında fason üretim yaptırarak sürdürmeye devam etmektedir.

Novawood A.Ş. İstanbul

Novawood A.Ş. İstanbul

Novawood, ürün yelpazesini sektörün ihtiyaç ve taleplerine uygun olarak, kaliteden ödün vermeden, sürekli yeniemekte ve geliştirmektedir. Müşteri memnuniyeti ve kalite odaklı çalışan Novawood, mimari projelere ve müşteri taleplerine uygun özel ürünler üretimi de yapmaktadır.

Burç Ağaç Kaplama A.Ş. İstanbul

Burç Ağaç Kaplama A.Ş. İstanbul

Ticari gelenekler, bazen kendini tanıtmak için bir “Hakkımızda” sayfası oluşturmayı gerektirir. Fakat biz, Burç Kaplama olarak, sadece gelenekleri değil, değişen ve gelişen müşteri ihtiyaçlarını da önemsiyoruz. 1988’den bu yana, işimizi sadece bir meslek olarak görmüyor, aynı zamanda bir tutku ve yaşam biçimi olarak kabul ediyoruz.