• info@isdunyasirehberi.net
  • 0537 341 2520

ARAMA SONUÇLARI

Tuzla OSB

Tuzla OSB

Bölgemiz Eski Ankara-İstanbul karayoluna cepheli, Sabiha Gökçen havalimanına 10 Km mesafede, en yakın Pendik limanı 21 Km ve Dilovası limanına 25 km mesafede, E 80 İstanbul-Ankara Otobanına 3 Km, 3. Köprü Bağlantı Yoluna komşu, yeni yapılmakta olan İstanbul-Ankara Hızlı Tren ve Yük Treni güzergâhının yanında yer almaktadır. Sınır komşuları Anadolu ISUZU, HONDA, NİSSAN olup Tuzla […]

Tuzla Kimya Sanayicileri OSB

Tuzla Kimya Sanayicileri OSB

Üzerinde irili ufaklı 163 parsel bulunan Organize Sanayi Bölgemizde 2014 Haziran ayı itibariyle 159 sanayi alanı faaliyete geçmiş olup, parsel bazında doluluk oranı %98 mertebesine ulaşmıştır. 163 parselden 161 adetinin tapuları kendilerine teslim edilmiştir.Bu tesislerin içinde Eagle Burgman, Fontana, Kayalar Kimya, LMA gibi yabancı ortaklı tesisler mevcuttur.

Birlik OSB

Birlik OSB

İstanbul İli, Tuzla İlçesi, Aydınlı mevkii, TEM Otoyolu kuzeyinde Birlik Organize Sanayi Bölgesi yer almaktadır. Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından 16.10.2000 tarih ve 13 sicil numarası ile tüzel kişilik kazanmıştır. Merkezi bir konuma sahip olan Birlik Organize Sanayi Bölgesinin etrafı sanayi bölgeleri ve tesisleri ile çevrilidir. Batı yönünde Kimya Sanayicileri OSB ve İstanbul Anadolu […]

İstanbul Anadolu Yakası OSB

İstanbul Anadolu Yakası OSB

1986 yılı itibariyle “Sınırlı Sorumlu Mermerciler Organize Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi” olarak kurulan İstanbul Anadolu Yakası Organize sanayi bölgesi 13.10.2000 tarihinde T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı onayı ile Tuzla Mermerciler Organize Sanayi Bölgesi (TMOSB) tüzel kişiliğini kazanmıştır.

Assan Lojistik A.Ş. İstanbul

Assan Lojistik A.Ş. İstanbul

1996 yılında liman bağlantılı taşımacılık hizmetleri vermek üzere kurulmuştur. Türkiye genelinde yurtiçi taşımacılık, antrepo, depolama, gabari dışı yük taşımacılığı ve liman hizmetleri sunan Assan Lojistik, uluslararasında ise intermodal, karayolu, denizyolu, havayolu ve proje taşımacılığı operasyonları gerçekleştirmektedir.

İstanbul Shipyard

İstanbul Shipyard

Bilimsel bilginin ışığında İstanbul Tersanesi, en son teknolojik kabiliyetlerle yaptığı araştırma geliştirme çalışmaları sonucu modern altyapı tesislerinde uluslararası kalite ve standartlarda ürettiği eşsiz ulusal/uluslararası projeler ve kurumsal kimliği ile Türk Gemi İnşa sektörünün üstün ve öncü tersanesidir.

Çındemir Shipyard İstanbul

Çındemir Shipyard İstanbul

1965 yılında şirketleşen işletmemiz giderek gelişen gemi onarım teknolojisine ayak uydurmakla beraber, babadan oğula geçen bir süreçte günümüze kadar geleneklerine bağlılığını kaybetmeden ulaşmıştır.

Çeksan Shipyard İstanbul

Çeksan Shipyard İstanbul

Çeksan Tersanesi bugün olduğu gibi gelecekte de müşteri odaklı politikalarının rehberliğinde yedi denizin gelecekteki projelerini toplam kalite çerçevesinde inşa etmede müşterilerinin güçlü bir müttefiki olmaya devam etmektedir..