• info@isdunyasirehberi.net
  • 0537 341 2520

ARAMA SONUÇLARI

Soma OSB

Soma OSB

Soma Organize Sanayi Bölgesi, Soma Kaymakamlığı ve Soma Belediye Başkanlığı ile Soma Ticaret ve Sanayi Odası işbirliği ve girişimleri ile 2002 yılında başlamış olup, 2004 yılında yer seçimi yapılmış ve 2013 yılında Soma OSB 294 sicil no ile Tüzel Kişilik kazanmıştır. Soma Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbisleri, Manisa Valiliği (Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı), Soma Belediyesi […]

Salihli OSB

Salihli OSB

Salihli Organize Sanayi Bölgesi Salihli’ye 17 km uzaklıkta, Ankara E-96 karayoluna cepheli bir konumdadır. Salihli Organize Sanayi Bölgesi İzmir’e 112km, Manisa ya 88km, Balıkesir’e 139km, Uşak’a 104km, İzmir Limanına 112km, İzmir Adnan Menderes Hava Limanına 125km,Ege Serbest Bölgesine 130 km. uzaklıktadır. Antalya-İstanbul ve İzmir-Ankara yollarının kesiştiği kavşak noktasındadır.

Akhisar OSB

Akhisar OSB

Akhisar Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyeti, Manisa Valisi Başkanlığında İl Özel İdaresinin %34, Akhisar Belediyesinin %33, Akhisar Ticaret ve Sanayi Odasının %33 katılımı ile oluşturulmuştur. İlgili kuruluşların olurları ile Akhisar’a 9 km mesafede Kapaklı ve Doğuca köyü sınırları içinde İzmir-İstanbul karayoluna 1 km. mesafedeki Çubukçalı ve Kocatarla mevki Organize Sanayi Bölgesi olarak seçilmiştir.

Manisa Şehir Hastanesi

Manisa Şehir Hastanesi

Saygınlığı ve güvenilirliği ile bölgesinde lider, ülkesinde tanınan, hastalar ve sağlık çalışanları tarafından tercih edilen eğitim-öğretim ve sağlık hizmetinin sunumu yönüyle lider bir eğitim kurumu/hastane olma çabasındayız..