• info@isdunyasirehberi.net
  • 0537 341 2520

ARAMA SONUÇLARI

Çumra OSB

Çumra OSB

Bu yatırımcılardan 37 adedi üretim yapmakta, 49 adedi inşaat aşamasında, 124 adet parselimizin ise proje ve ruhsat çalışmalarına devam etmektedir.Çumra OSB konumu itibariyle de stratejik öneme sahiptir. Genç ve dinamik nüfusu, ulaşım ve enerji avantajları, düz arazi yapısı ve bölgesel teşvik imkânları ile yatırımcıların ilgi odağı haline gelmiştir.

Konya OSB

Konya OSB

Türkiye’nin en modern OSB’lerinden olan Konya Organize Sanayi Bölgesi, Konya’nın üretim, istihdam ve ihracat merkezidir. Bölgemizde atılan her adım, alınan her karar sanayicimizin daha rahat üretim yapabilmesi ve daha uygun şartlarla çalışabilmesi içindir.

Akşehir OSB

Akşehir OSB

Küçük ve orta ölçekli sanayi tesislerinin bir plan dahilinde belli bir bölgede toplanmasını sağlayarak, yatırımcılar için uygun sanayi altyapısını oluşturmak, kaliteli, güvenilir ve hızlı hizmet vermek, topluma, cevreye, saygılı, etkin verimlilik ve sorumluluk bilinciyle çalışarak bölgemizdeki iş hacmini ve istihdamı artırmak, ilçemizde süre gelen işsizliği en az seviyeye indirgemek, ülke ekonomisine katkıda bulunmaktayız.

Beyşehir OSB

Beyşehir OSB

Beyşehir Organize Sanayi Bölgesi Beyşehir – Seydişehir Devlet karayolunun 13. kilometresinde Bayavşar Beldesi sınırları içerisinde yer almaktadır. Bölgemiz Konya’ya 90 km. uzaklıkta, Antalya limanına ise 180 km. uzaklıkta olup stratejik olarak önemli yol geçiş noktalarına yakın bir konumdadır. Beyşehir Organize Sanayi Bölgesi 100 hektarı projelendirilmiş alan içerisinde yer almaktadır. Bölgemiz içerisinde 54 sanayi parseli bulunmakta […]

Hasan Kulu Orman Ürünleri A.Ş. Konya

Hasan Kulu Orman Ürünleri A.Ş. Konya

1933 Yılından itibaren iş hayatına yeni tecrübeler ekleyerek günümüze kadar, gelişerek ve büyüyerek gelen Hasan Kulu Orman Ürünleri A.Ş., “Kaliteli ürün, Memnun müşteri” anlayışı ile her geçen gün lider konumunu sağlamlaştıran öncü bir firmadır.

Poleks Makina San. ve Tic. A.Ş. Konya

Poleks Makina San. ve Tic. A.Ş. Konya

1997 yılından beri satıh taşlama makinalarının üretimini yapmakta olan Poleks 2003 yılında Polmot firmasını kurarak, derinkuyu dalgıç motor ve pompaları, tek silindirli dizel motorlar üretmeye başlamıştır. Yatırımları bununla da kısıtlı kalmayıp 2009 yılında 3. kuruluşu olan Poldök firmasını kuran Poleks, yılların verdiği tecrübesini artık döküm sektörüne de geçerek devam ettirmektedir.