• info@isdunyasirehberi.net
  • 0537 341 2520

ARAMA SONUÇLARI

Osman Yıldız Orman Ürünleri A.Ş. Kocaeli

Osman Yıldız Orman Ürünleri A.Ş. Kocaeli

Modern, Şık ve Dayanıklı ürünlerle ev ve iş yerlerinizi daha yaşanılır kılmayı kendimize görev olarak alıyor, bu uğurda yolculuğumuzu hep bir adım daha ileriye taşıyoruz.

Grup Ağaç İth. İhr. San. A.Ş. Kocaeli

Grup Ağaç İth. İhr. San. A.Ş. Kocaeli

Ağaç mamulleri ve orman ürünleri sektörünün öncü ve lider markası Grup Ağaç olarak; çeyrek yüzyılı bulan tecrübemiz, sektörün tüm ihtiyaçlarına alternatifli seçeneklerle cevap verebilen geniş ürün gamımız, yüksek ürün stoklarımız ve çözüm odaklı esnek yönetim anlayışımızla ulusal ve uluslararası müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Yıldız Sunta MDF A.Ş. Kocaeli

Yıldız Sunta MDF A.Ş. Kocaeli

Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti ve ödün vermediği kalitesiyle tüm ilişkilerinde dürüstlüğü ilke edinerek hizmet vermektedir..

Aerotek Bilişim Sanayi ve Ticaret AŞ. İzmit

Aerotek Bilişim Sanayi ve Ticaret AŞ. İzmit

Firmamız, Bireysel ve Kurumsal Internet Hizmetleri sunabilmek amacıyla 2004 yılında İzmit’te kurulmuştur. Kurulduğu günden itibaren müşterilerine kesintisiz, hızlı ve güvenilir internet hizmetleri sunmayı ve eksiksiz müşteri memnuniyetini amaç edinmiştir.

Prefabrik Yapı A.Ş. Kocaeli

Prefabrik Yapı A.Ş. Kocaeli

Satış, pazarlama, üretim ve Ar-Ge bölümlerinde çalışan mühendis ve mimarlardan oluşan uzman kadrosuyla tüm teknik hesaplamaları ve tasarımları kendi bünyesinde gerçekleştiren Prefabrik Yapı A.Ş., yüksek teknolojili üretimin yanı sıra, planlama, tasarım, yükleme, lojistik, montaj, demontaj, bina içi tesisat, boya ve satış sonrası hizmetleri ve müşteri odaklı yaklaşımıyla Türkiye’de ve uluslararası platformlarda hizmet sunmaya devam etmektedir.

Asil Çelik San. ve Tic. A.Ş. Kocaeli

Asil Çelik San. ve Tic. A.Ş. Kocaeli

Asil Çelik, başta otomotiv ve otomotiv yan sanayi olmak üzere, makina imalat sanayi ve enerji sektörü için ihtiyaç duyulan alaşımlı, alaşımsız ve yüksek alaşımlı, sıcak haddelenmiş, her türlü tamamlama işlemleri yapılmış ve ısıl işlem görmüş, yuvarlak, kare, altı köşe, lama, platina ve bazı özel kesitli vasıflı çelik üreten bir kuruluştur.