ARAMA SONUÇLARI
Kadirli OSB
Kadirli Organize Sanayi Bölgesi 1997 yılında İl Özel İdaresi %55, Kadirli Ticaret odası %20, Kadirli Belediyesi %25 Hisseli Ortaklığıyla kurulmuştur. Yusufizzettin Köyü , İnebeyli /Dögüştepe mevkiinde 120 hektar alanda çalışmalarına başlanan bölgede tüm altyapı çalışmaları tamamlanarak sanayicinin hizmetine sunulmuştur.
Osmaniye Devlet Hastanesi
Mükemmeliyet odaklı, hasta, hasta yakını ve çalışanlarımızın memnuniyetinin artırılmasını hedefleyen, sürekli ve süratli iyileştirilebilir hizmet sunan, yüksek motivasyon ve ekip ruhu içerisinde yeniliklerin ve teknolojinin talep edildiği, öncü ve örnek uygulamalarla fark yaratan ‘’Güvenli’’ bir sağlık kuruluşu olmaya çalışmaktayız..
Yalçın Market Osmaniye
1997 yılında Osmaniye’de marketçilik serüvenine başlayan Yalçın Marketler Zinciri, bugün itibariyle 6 şube ile yoluna devam etmektedir. Her gün binlerce kişi tarafında ziyaret edilen marketlerimiz yapacağımız yatırımlarla bu sayının çok daha üstüne çıkacaktır. Şirketimiz; bölgesel düzeyde ve şehir içerisinde faaliyet gösteren bir market olarak; bölgede, her geçen gün biraz daha fazla istihdam yaratmakta, “Bölgenin parası […]