• info@isdunyasirehberi.org

ARAMA SONUÇLARI

Teknosa İskenderun

Teknosa İskenderun

Türkiye’nin teknoloji lideri Teknosa! Güncel kampanyalar ve ürünler hakkında detaylı bilgi edinebilir, aradığınız ürünü uygun fiyata satın alabilirsiniz!

Eksper Filtre İskenderun

Eksper Filtre İskenderun

Eksper Filtre, filtre üretiminde kendini kanıtlamış, deneyimli, teknik donanımı yüksek ve kaliteyi kendine ilke edinmiş ekibi ile filtre tüketicisine hak ettiği kalitede filtre üretmek hedefiyle 2011 Kasım ayında kurulup hızla gelişip büyümekte olan bir firmadır.

Asaş Filtre İskenderun

Asaş Filtre İskenderun

Asaş Filtre faaliyetlerini paydaşları olan çalışanlarının, müşterilerinin, tedarikçilerinin, düzenleyici kuruluşların ve firma çevresindekilerin ihtiyaç ve beklentilerini dikkate alarak planlar ve uygular. Çevre bilinci konusunda yönlendirilen tedarikçiden tedarik edilen hizmet ve malzemelerin en düşük kaynak tüketimi ile proseslerin çevreye etkisini yasalar çerçevesinde belirlenmiş düzeyde ve/veya altında tutarak geri dönüşümlü ve çevreye saygılı ürün çıktısı sağlar.

Şampiyon Filtre İskenderun

Şampiyon Filtre İskenderun

1985 yılında İskenderun’da temeli atılan Şampiyon Filtre, 28 yıldır ulusal ve uluslararası standartlara uygun olarak otomotiv, tarım, iş makineleri ile ticari amaçlı otobüs ve kamyon gruplarına yağ, yakıt, hava ve hidrolik filtreleri üretimini sürdürmektedir..

Adliye Taksi İskenderun

Adliye Taksi İskenderun

Güven içerisinde şehir içi ve şehir dışı ulaşımlarınızda hizmetinizdeyiz. 7/24 Acil Taksi Hizmeti Sunmaktayız..

Ersan Taksi İskenderun

Ersan Taksi İskenderun

Ersan Taksi kurulduğu günden bu yana siz ilçemizin değerli müşterilerine en hızlı ve güvenilir hizmeti vermektedir…

Edip Oto Kiralama İskenderun

Edip Oto Kiralama İskenderun

Şirketimiz, 1996 yılında TURSAB üyesi bir turizm acentesi olarak kurulmuştur. Daha sonra faaliyetine sadece araç kiralama alanında devam etmiştir. EDİP OTO KİRALAMA, İskenderun’da yasal olarak kurulan ilk araç kiralama şirketidir ve faaliyetine tamamı şirkete kayıtlı olan 60 aracıyla devam etmektedir.

Reles Otomotiv İskenderun

Reles Otomotiv İskenderun

1995’den beri güçlü ve güvenilir kadrosu ve ileri görüşlü, dinamik yapısıyla Renault ve Dacia’yı en iyi şekilde temsil eden, kârlı satış ve satış sonrası hizmetlerini müşteriye sunmaktayız…

Özsoy Petshop İskenderun

Özsoy Petshop İskenderun

Politikamız kalite, güven, dürüstlük ve müşteri memnuniyeti üzerine kurulmuştur. Siz hayvanseverlerin en ekonomik şekilde faydalanması için en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlara sizlere sunmaktayız. Kesinlikle müşteri memnuniyeti ve prestijimiz bizim için önceliklidir, mağazamız her türlü evcil hayvanı ve bakım ürünlerini bünyesinde en uygun fiyatlarda bulundurmaktadır…

Beyaz Saray Restaurant İskenderun

Beyaz Saray Restaurant İskenderun

Müşterilerine daima en iyi hizmeti ve sunumu gerçekleştirmek için birbirinden lezzetli deniz ürünleri, mezeleri, alternatif menüleri, doyumsuz deniz manzarası ve huzurlu ortamıyla hizmet vermektedir…