• info@isdunyasirehberi.net
  • 0537 341 2520

ARAMA SONUÇLARI

Denizli Deri İhtisas OSB

Denizli Deri İhtisas OSB

Denizli Deri İhtisas Osb Toplam Alanı 63 hektar olup, Sanayi parsel alanı 32 hektardır. Organize Sanayi Bölgesi Denizli-Ankara karayoluna bağlantısı 4 km olup, Denizli’ye 36 km mesafededir. Denizli-Kaklık Lojisitk Merkezine 5 km ve Çardak Havalimanına 30 km mesafede, kurulmuştur.

Denizli OSB

Denizli OSB

Denizli Organize Sanayi Bölgesi’nin ilk Müteşebbis Teşekkülü; Vilayet, Belediye, Ticaret Odası ve Sanayi Odası’ndan teşekkül eden dörtlü kuruluştan oluşmuştur. Denizli Organize Sanayi Bölgesi, Denizli’ye 18 km. mesafede Denizli – Afyonkarahisar karayolu üzerinde yaklaşık 5.179.480 m² büyüklüğünde bir alanda bulunmaktadır. Bölgede büyüklükleri 5.000 m² ile 110.000 m² arasında değişen toplam 213 adet sanayi parseli mevcuttur.

İptaş Tekstil San. Ve Tic. A.Ş. Denizli

İptaş Tekstil San. Ve Tic. A.Ş. Denizli

Tekstil sektöründe 26.yılını geride bırakan firmamız Bursa ve Denizli’deki fabrikalarında hızla büyüyen teknoloji ile kendisini sürekli yenileyerek üretim kapasitesini arttırmıştır. Kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyetini ve kaliteyi ön planda tutan firmamız en iyi hizmeti verebilmek için sürekli kendisini geliştirmektedir.

Emir Tekstil A.Ş. Denizli

Emir Tekstil A.Ş. Denizli

Emir Tekstil, Denizli’de müşteriye özgü banyo ve otel grubu ürünlerinin üretimini yapabilen ihracatçı firmadır. Firmanın geçmişi kırk yıl öncesine dayanmaktadır. 1996 yılında dokuma işletmesi olarak kurulan firmamız bugün haşıl, dokuma ve konfeksiyon bölümlerini bünyesinde bulundurmaktadır.