• info@isdunyasirehberi.net
  • 0537 341 2520

ARAMA SONUÇLARI

Atlas Boya Tekstil San. Tic. A.Ş. Denizli

Atlas Boya Tekstil San. Tic. A.Ş. Denizli

Atlas Boya Tekstil San. Tic. A.Ş. 1969 yılında Denizli’de ilk olarak çile iplik boyama atölyesi sektöründe faaliyetine başlamış bir aile şirketidir. Boyama sektöründe yarım asrı geçen tecrübeye sahip olan şirketimiz kurucu ortakları 1980 li yılların ikinci yarısından itibaren daha çok yurt dışı piyasalara hizmet verilmeye başlayıp havlu-bornoz top boyama işletmede ağırlık kazanmıştır.

İptaş Tekstil San. Ve Tic. A.Ş. Denizli

İptaş Tekstil San. Ve Tic. A.Ş. Denizli

Tekstil sektöründe 26.yılını geride bırakan firmamız Bursa ve Denizli’deki fabrikalarında hızla büyüyen teknoloji ile kendisini sürekli yenileyerek üretim kapasitesini arttırmıştır. Kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyetini ve kaliteyi ön planda tutan firmamız en iyi hizmeti verebilmek için sürekli kendisini geliştirmektedir.

Gamateks Tekstil San. Ve Tic. A.Ş Denizli

Gamateks Tekstil San. Ve Tic. A.Ş Denizli

1984 yılında Osman Aydınlı tarafından Denizli’de üretim faaliyetlerine başlayan Gamateks® 100.000 m2 kapalı alan üzerinde 3000 çalışanıyla kumaştan konfeksiyona dünyanın farklı lokasyonlarında tam entegre üretim yapan ve servis veren bir firmadır. Türkiye Ekonomi Bakanlığı’ndan aldığı Turquality desteği ile dünya çapında bir marka olma hedefine emin adımlarla yürümektedir.

Emir Tekstil A.Ş. Denizli

Emir Tekstil A.Ş. Denizli

Emir Tekstil, Denizli’de müşteriye özgü banyo ve otel grubu ürünlerinin üretimini yapabilen ihracatçı firmadır. Firmanın geçmişi kırk yıl öncesine dayanmaktadır. 1996 yılında dokuma işletmesi olarak kurulan firmamız bugün haşıl, dokuma ve konfeksiyon bölümlerini bünyesinde bulundurmaktadır.

Uğurlu Oto Cam Denizli

Uğurlu Oto Cam Denizli

1971 yılında Denizli’de oto cam montaj servisi olarak başladığımız ticaret serüvenimizi; üretimden montaja ve ihracata uzanan geniş ürün yelpazemizle sektörün lokomotif firmalarından biri olarak her geçen gün daha da gelişerek sürdürüyoruz.