• info@isdunyasirehberi.net
  • 0537 341 2520

ARAMA SONUÇLARI

Novawood A.Ş. İstanbul

Novawood A.Ş. İstanbul

Novawood, ürün yelpazesini sektörün ihtiyaç ve taleplerine uygun olarak, kaliteden ödün vermeden, sürekli yeniemekte ve geliştirmektedir. Müşteri memnuniyeti ve kalite odaklı çalışan Novawood, mimari projelere ve müşteri taleplerine uygun özel ürünler üretimi de yapmaktadır.

Bestart Ağaç Kaplama A.Ş. İstanbul

Bestart Ağaç Kaplama A.Ş. İstanbul

BestArt; Ağaç Kaplama alanında 30 yıllık sektörel tecrübesi, bilgi ve birikimi ile kaliteli ürünleri siz değerli müşterileri ile buluşturmaktadır. Geniş ürün yelpazesi, İstanbul’da bulunan Merkez ve Şubeleri, gelişmiş dağıtım ağı ve güçlü stok altyapısı ile sizlere en uygun çözümleri sunmaktadır.

Kapsan Kaplama ve Ağaç San. A.Ş. Düzce

Kapsan Kaplama ve Ağaç San. A.Ş. Düzce

Kapsan Kaplama ve Ağaç Sanayinin devralınmasıyla kurumun Aile gelenekleri ve kurumsal bakış açısı ile ağaç kaplama sektöründe lider bir firma olarak faaliyetlerini sürdürülmesi sağlanmıştır. Üretimde kullanılan son teknoloji makineleri ile, bıçak ve soyma kesim teknikleri kullanılarak her çeşit talep karşılanmaktadır.

Burç Ağaç Kaplama A.Ş. İstanbul

Burç Ağaç Kaplama A.Ş. İstanbul

Ticari gelenekler, bazen kendini tanıtmak için bir “Hakkımızda” sayfası oluşturmayı gerektirir. Fakat biz, Burç Kaplama olarak, sadece gelenekleri değil, değişen ve gelişen müşteri ihtiyaçlarını da önemsiyoruz. 1988’den bu yana, işimizi sadece bir meslek olarak görmüyor, aynı zamanda bir tutku ve yaşam biçimi olarak kabul ediyoruz.