• info@isdunyasirehberi.net
  • 0537 341 2520

ARAMA SONUÇLARI

Uşak (Deri) Karma OSB

Uşak (Deri) Karma OSB

İlkler şehri Uşak’ın imajına yakışır, çağdaş, bilimin ışığıyla teknolojide ve ülke ekonomisine katkıda sürekli gelişen; hizmet çeşitliliği, hizmet kalitesi ve çevreyi koruma prensipleri ile öncü olduğu ve Türkiye’deki diğer sanayi bölgeleri ile işbirliği halinde gelişmelerine destek veren; kendi alanında örnek bir bölge olma amacıyla hizmet vermekteyiz..

Uşak OSB

Uşak OSB

Yaklaşık 7.200 kişinin istihdam edildiği ve 2007 yılı ihracatı 100 milyon dolar civarında gerçekleşen Uşak OSB’nin 1. Bölgesi Uşak – İzmir karayolunun 14 – 18. km’sinde, 360 hektar arazi üzerinde kurulmuştur. Bölgenin kurulması için 78 adet tarla rızaen şahıslardan, 2 adet arazi Hazine’den ve 1 adet arazi de kamulaştırmak sureti ile satın alınmıştır. Bölge, 2000 […]

Özerdem Mensucat San. ve Tic. A.Ş. Uşak

Özerdem Mensucat San. ve Tic. A.Ş. Uşak

Özerdem Mensucat San. ve Tic. A.Ş. , mazisi 1982 yılına dayanan köklü bir kuruluştur. O yıllarda Aran Mensucat San. ve Tic.A.Ş. adıyla, iplik ve battaniye üretimi yapan bir firma olarak kurulan şirket, son üretim teknikleri ve teknolojileri kullanılarak alanında önde gelen firmalardan biri olarak gelişimini sürdürmüştür.

Özege Tekstil A.Ş Uşak

Özege Tekstil A.Ş Uşak

2004 yılında Uşak Organize Sanayi Bölgesi’nde kurulan Özege Tekstil A.Ş., bugün 20.000 metrekare kapalı alanı ve aylık 2.000.000 metreyi geçen üretim kapasitesi ,nitelikli insan kaynağı, geniş satış ağı, yüksek ürün kalitesi, sağlam temeller üzerine kurulmuş bilgi sistemleri ve güçlü finansal yapısıyla sektöründe Dünya Standartlarında hizmet veren öncü şirketler arasındadır.