• info@isdunyasirehberi.net
  • 0537 341 2520

ARAMA SONUÇLARI

Kayseri OSB

Kayseri OSB

Kayseri OSB Kayseri’de hizmet sunduğu katılımcılara, paydaşlarına ve nihayetinde ülkesine karşı aşağıda detaylı belirtilen Kayseri Organize Sanayi Bölgesi etik kurallarına uygun tutum ve davranışlar sergilemeyi, tüm yönetim kurulu üyeleri tarafından bu ilkelerin yaygınlaşarak benimsenmesi için çaba göstermeyi görev edinmiştir.

Mimarsinan OSB

Mimarsinan OSB

Çevreye ve toplumun ihtiyaçlarına duyarlı, hizmet kalitesini sürekli geliştiren, öğrenen bir OSB yaklaşımıyla kesintisiz,kaliteli, katılımcıların memnuniyetini ön planda tutan hizmet sunarak üretimde, ihracatta, istihdamda, yenilikçilikte Türkiye’de Organize Sanayi Bölge Müdürlükleri arasında örnek gösterilen ve Dünyaca tanınan bir sanayi bölgesi olma çabasındayız..

Erbosan Erciyas Boru San. Ve Tic. A.Ş. Kayseri

Erbosan Erciyas Boru San. Ve Tic. A.Ş. Kayseri

Orta Anadolu’nun sanayi ve ticaret merkezi Kayseri’de halka açık anonim şirket olarak kurulan ERBOSAN,Erciyas Boru Sanayi ve Ticaret A.Ş. dünyanın en son teknolojisi ile TSE ve uluslararası standartlarda dikişli, çelik, galvanizli ve siyah, su ve gaz boruları (3/8″ – 8″ arası ebatlarda); kare ve dikdörtgen kutu profiller (10xl0 mm -200×200 mm arası ebatlarda); sanayi boruları […]

Bellona Mobilya San. ve Tic. A.Ş. Kayseri

Bellona Mobilya San. ve Tic. A.Ş. Kayseri

Bellona Mobilya Sanayi ve Ticaret A.Ş (Bellona) Erciyes Anadolu Holding’e bağlı bir grup şirketidir. Bellona, mobilya sektöründe faaliyet göstermekte olup; Bellona markası için Panel Mobilya (Yatak Odası, Yemek Odası, Genç Odası, Bebek Odası), Oturma Grupları (kanepe, koltuk takımı), Baza/Başlık, Yatak ve Sandalye üretimi yapmaktadır.