• info@isdunyasirehberi.net
  • 0537 341 2520

ARAMA SONUÇLARI

Haşep Kaplama San. ve Tic. A.Ş. Düzce

Haşep Kaplama San. ve Tic. A.Ş. Düzce

Çevreye duyarlı, bilinçli, kaliteli ve temiz üretim anlayışını kendisine görev edinen HAŞEP Ağaç Kaplama & Kereste küresel ticaret ortamında saygın ve sektörüne yön verebilen bir kuruluş olmayı. Ahşap kaplama ürünleri ile birlikte kereste ürünlerine de değer katarak onları istenilen nihai ürünlere dönüştürülebilmeleri için daha erişilebilir olmalarını sağlamayı kendisine hedef olarak belirlemiştir.

Alsancak Orman Ürünleri A.Ş. İzmir

Alsancak Orman Ürünleri A.Ş. İzmir

1993 yılında tüzel kişilik kazanarak, o tarihten bu yana Alsancak Orman Ürünleri A.Ş. olarak hizmet vermektedir. Yurtiçi ve yurtdışı pazarında tanınan, sürekli yaptığı yatırımlarla üretim kapasitesini günden güne artıran firmanın amacı, müşterilerine en kaliteli ürünü, en uygun fiyatla sunmaktır.

Sakarya Kerestecilik A.Ş. Isparta

Sakarya Kerestecilik A.Ş. Isparta

1956 yılında doğrama imalatıyla hayata geçen şirketimiz 1968 yılında yapılan ilk atılımla kereste tesisini açtı. 1999 yılında da Isparta’da kurulan Organize Sanayi Bölgesi’inde 7.500 m2 ‘si kapalı olmak üzere toplam 31.000 m2 alan üzerinde hizmet vermektedir. 8 saatte 120 m3 tomruk işletme kapasitesine ulaşan tesisimiz, gelişen teknolojiyi yakından takip edip kısa bir sürede yüksek kalite […]