• info@isdunyasirehberi.net
  • 0537 341 2520

ARAMA SONUÇLARI

Gebze Plastikçiler OSB

Gebze Plastikçiler OSB

2001 yılında 44 sicil numarasıyla Karma OSB Tüzel Kişiliği kazanarak sektörünün lideri olarak kurulan ve altyapı yatırımlarını tamamlayan Gebze Plastikçiler Organize Sanayi Bölgesi, katılımcılarının ihtiyaçları ve gelişen teknolojiler doğrultusunda hizmetlerini sürdürüyor…

Gebze OSB

Gebze OSB

Gebze Organize Sanayi Bölgesi, TEM otoyolunun kuzeyinde, Gebze şehir merkezine 7 km, Sabiha Gökçen Havalimanına 15 km, Derince Limanına ise 35 km mesafededir. GOSB, Türkiye pazarının 2/3’ünü oluşturan Marmara Bölgesi’nin merkezindedir.

Gebze Güzeller OSB

Gebze Güzeller OSB

Türkiye’nin en büyük metropol’ü olan İstanbul ile birlikte Gebze ve çevresindeki plansız ve dağınık sanayi yatırımlarına belli bir planlama çerçevesinde ve üstelik “Organize Sanayi Bölgeleri” Kanununun sağladığı imkânları ile kontrol altına alarak ülkemizin ihtiyaç duyduğu sanayi yatırımlarını sağlamak amacı ile Kocaeli ili Gebze ilçesinin kuzeyinde 130 hektar alan üzerine 05.01.2001 tarihinde Sanayi ve Ticaret Bakanlığından […]

Polaron Boya Kimya San. ve Tic. A.Ş. Kocaeli

Polaron Boya Kimya San. ve Tic. A.Ş. Kocaeli

Polaron, kalite, insan sağlığı ve çevre konusundaki titizliğinden vazgeçmeden boya üretim teknolojileri anlamında da en ileri düzeye ulaşmayı hedeflemektedir..

San Metal San. ve Tic. A.Ş. Kocaeli

San Metal San. ve Tic. A.Ş. Kocaeli

Müşteri memnuniyetini temel ilke edinen SAN METAL, müşterilerine kaliteli ürün ve hizmet ile destek vererek sadece Avrupa için değil, aynı zamanda SAN METAL dünyadaki farklı kıtalara mal ve hizmet sunmaktadır.

Osman Yıldız Orman Ürünleri A.Ş. Kocaeli

Osman Yıldız Orman Ürünleri A.Ş. Kocaeli

Modern, Şık ve Dayanıklı ürünlerle ev ve iş yerlerinizi daha yaşanılır kılmayı kendimize görev olarak alıyor, bu uğurda yolculuğumuzu hep bir adım daha ileriye taşıyoruz.