• info@isdunyasirehberi.net
  • 0537 341 2520

ARAMA SONUÇLARI

Gaziantep OSB

Gaziantep OSB

Verdiğimiz hizmet çeşitliliği, hizmet kalitesi ve çevreyi korumaya yönelik önlemleri ile de öncü olduğumuz, hizmet kalitemizden ödün vermeden ve sanayicilerimizin menfaatlerini ön planda tutarak memnuniyetlerini daimi kılan bir organize sanayi bölgesiyiz.

Plasmat Boya Plastik San. ve Tic. A.Ş. Gaziantep

Plasmat Boya Plastik San. ve Tic. A.Ş. Gaziantep

Plasmat: hızlı, dürüst, güler yüzlü, ekonomik, satış öncesi ve satış sonrası teknik desteği ile müşteri odaklı çalışmaktadır. Şirketimiz; iyi eğitim almış, teknolojiyle paralel çalışan kadrosuyla ve güler yüzlü, özverili satış tescilcileriyle yıllık yaklaşık 3.000 ton yoğunlaştırılmış boya (masterbatch) üretimi gerçekleştirmekte ve müşterilerinin ihtiyaçlarına sunmaktadır.

Ermurat Orman Ürünleri A.Ş. Gaziantep

Ermurat Orman Ürünleri A.Ş. Gaziantep

Ermurat Orman Ürünleri A.Ş. sosyal sorumluluklarının farkında olup, yenilikçi ve inovatif fikirlerle ürünler üretmeyi amaçlayıp, kalite ve güven ikilisinden asla taviz vermeyen bir şirket konumunu sürdürmektir.

Şireci Tekstil San. ve Tic. A.Ş. Gaziantep

Şireci Tekstil San. ve Tic. A.Ş. Gaziantep

Şireci Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş. genç ve dinamik personel kadrosu ,deneyimli yöneticileri ve üretimde kullanılan modern teknolojinin kazandırdığı ivme ile kısa sürede akrilik ve fantezi iplik sektörünün önde gelen firmalarından biri haline gelmiştir.