• info@isdunyasirehberi.net
  • 0537 341 2520

ARAMA SONUÇLARI

Global Karma OSB

Global Karma OSB

Bölgemiz; 80 hektarlık bir yüzey alanına sahiptir. 10.08.2022 tarihinde sektör ve ünvan değişikliği talebinin Bakanlıkça onaylanması sonrasında Global Karma Organize Sanayi Bölgesi ünvanını almıştır..

Dilovası OSB

Dilovası OSB

Dilovası Organize Sanayi Bölgesi yaklaşık 822 hektarlık sanayi alanını kapsamaktadır. Bölgemiz kuzey ve doğudan D-100 Karayolu ve Çerkeşli Köyü mevkiinde orman sahası ile batısında TEM bağlantısı, Demiryolu taşımacılığına uygun bağlantıları, özellikle bölge sınırlarında bulunan kuru ve sıvı yük tahmil ve tahliyesine uygun yüksek liman kapasitesiyle yatırımcılar için cazip bir OSB’dir. Dilovası OSB de faaliyet gösteren […]

Gebkim OSB

Gebkim OSB

Sanayileşmenin ”kent-insan-çevre ” bağlamında uyumunun sağlanması gerektiği ilkesi ve ”yaşanabilir çevre ve sürdürülebilir kalkınma ”felsefesi esas alınarak sanayileşmenin düzenli ve sağlıklı bir şekilde yapılandırılması amacıyla, Kimya İhtisas Organize Sanayi Bölgesi kurma girişimi başlatılmıştır.

Ece Boya Kimya San. ve Tic. A.Ş. Kocaeli

Ece Boya Kimya San. ve Tic. A.Ş. Kocaeli

Deneyimli ve dinamik uzman kadrosu, modern üretim tesisi, güvenilir teknolojisi ve insan odaklı yaklaşımı ile bilimsel çalışmanın önemine inanan Ece Boya Kimya, ileri teknolojilerin kullanıldığı Ar-Ge Merkezi ile müşterilerine güvenilir, kaliteli, çevreci ve teknolojik ürünler sunmaktadır.

Grup Ağaç İth. İhr. San. A.Ş. Kocaeli

Grup Ağaç İth. İhr. San. A.Ş. Kocaeli

Ağaç mamulleri ve orman ürünleri sektörünün öncü ve lider markası Grup Ağaç olarak; çeyrek yüzyılı bulan tecrübemiz, sektörün tüm ihtiyaçlarına alternatifli seçeneklerle cevap verebilen geniş ürün gamımız, yüksek ürün stoklarımız ve çözüm odaklı esnek yönetim anlayışımızla ulusal ve uluslararası müşterilerimizin hizmetindeyiz.