• info@isdunyasirehberi.net
  • 0537 341 2520

ARAMA SONUÇLARI

Mustafakemalpaşa OSB

Mustafakemalpaşa OSB

Organize Sanayi Bölgeleri üretim, ihracat ve istihdam merkezleridir. Planlı sanayileşme ve düzenli şehirleşmenin ana dinamiğini oluşturmaktadırlar. 2000 yılında 4562 sayılı Kanun ve Yönetmelikle tüzel kişilik kazanmışlardır. Mustafakemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi kuruluşu 23/12/1990 gün 20734 sayılı Resmi Gazetede yayımlanarak 1991 yılında yatırım programını alınmış ve yer seçimi yapılmıştır.

Yenişehir OSB

Yenişehir OSB

08.12.2004/016244 tarih-sayılı karar ile Yenişehir Organize Sanayi Bölgesi içinde kalan parsellere Sanayi ve Ticaret Bakanlığınca Kamu Yararı Kararı çıkartılmıştır. Toplam olarak 173.58 hektarlık alanı kaplayan bölgemiz 2 planlama bölgesine ayrılmış olup, 738 dönümlük alanda 1. Uygulama Bölgesi olarak kamulaştırma çalışmalarına başlanmıştır.

Ald Tekstil A.Ş Bursa

Ald Tekstil A.Ş Bursa

Ald Tekstil A.Ş. bayan, erkek, çocuk dokuma üretimi konusunda faaliyet göstermektedir. 10 bin m² alan üzerindeki kendi tesislerinde 70 çalışanıyla yıllık 8 milyon m² üretim kapasitesine sahip olan firmamız dünyaya kumaş üretimimizi gerçekleştirmeye büyük bir enerji ile devam etmektedir.

Türkün Tekstil A.Ş. Bursa

Türkün Tekstil A.Ş. Bursa

Yaratıcılığı, teknolojiyi ve yeniliği en üst seviyede performansla birleştiriyoruz. Ürünlerimizin ve hizmetimizin kalitesi, çalışanlarımız şirketimizin başarısının merkezidir. VANELLİ ürünlerimiz ile kaliteyi stil ile birleştirerek sanayiciliği sanata dönüştürüyoruz.

Drita Tekstil Ticaret A.Ş. Bursa

Drita Tekstil Ticaret A.Ş. Bursa

Drita Tekstil, 1970 yılında Tekstil sektörüne adım atan, başarıyı disiplinli çalışma ve girişimciliği ile yakalayan Osman ELİBOL’un kurucu ortaklığında Anonim şirket olarak 1987 yılında kurulmuş ve faaliyetine günümüze değin aralıksız olarak devam etmektedir.

Jage Tekstil A.Ş. Bursa

Jage Tekstil A.Ş. Bursa

Şönil iplik üretimi, fantezi iplik üretimi ve daha sonra 2001 yılında üretim yelpazesine döşemelik kumaşı da katarak artan üretim kapasitesi ve yüksek kalitesini gerek iç ve gerekse dış piyasalarda kendisini kabul ettirerek 42 ülkeye ihracat yapmaktadır..

Işıksoy Tekstil A.Ş. Bursa

Işıksoy Tekstil A.Ş. Bursa

1954 yılında ticari hayata başlayan IŞIKSOY Tekstil A.Ş. Dokuma,boya,apre,rotasyon & dijital baskı ,iplik üretimi,iplik boya gibi bir çok alanda faaliyet gösteren Türk sanayi kuruluşudur. Vizyoner moda anlayışı ile yenilikçi ,aynı zamanda sürdürülebilirliği ve çevreyi korumayı ilke edinmiş ,teknik tekstil çözümleri alanında, inovasyon hizmetleri ile sektörde öncü bir markadır.

Aktürkler Tekstil A.Ş. Bursa

Aktürkler Tekstil A.Ş. Bursa

1979’dan beri tekstil kumaş üretimi alanında faaliyet gösteren bir ailenin ikinci kuşak temsilcisi olan AKTÜRKLER TEKSTİL AŞ yıllık 2,500,000mt/yıl giyimlik kumaş üretimi kapasitesine sahiptir. Tüm üretimini kendi bünyesinde, yetişmiş çalışanları ve son teknoloji makine parkuru ile gerçekleştirmektedir.